HABER
04 Ocak 2017 ( 2038 izlenme )

Adalet Bakanlığı'ndan AhmetTürk açıklaması

Adalet Bakanlığı'ndan AhmetTürk açıklaması


Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Türk'ün sağlık durumundan dolayı ceza ertelemesi talebinde bulunmadığı ancak Ceza İnfaz Kurumu tarafından resen işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Etkin Haber Ajansı / 04 Ocak 2017 Çarşamba

ANKARA- Adalet Bakanlığı, tutuklu Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Ahmet Türk'ün sağlık durumuna ilişkin basın yayın organlarında yer alan haberler ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine açıklama yapmak zorunda kala Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Türk'ün sağlık durumundan dolayı ceza ertelemesi talebinde bulunmadığı ancak Ceza İnfaz Kurumu tarafından resen işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Açıklamada, "Bu kapsamda 5 Ocak 2017 tarihinde Silivri Devlet Hastanesi Üroloji ve Dahiliye polikliniğine sevki planlanan Türk'ün, buradaki tedavileri tamamlandıktan sonra sağlık kurulu raporunun sonucuna göre adli tıp işlemleri yapılacaktır" denildi.

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA - Diyarbakır Hava alanı civarında F16 Askeri Uçak Düştü çok sayıda ölü var !! İŞTEE Canlı Yayında Patlama Anı !!! Diyarbakır'da kavga 2 kişi öldü SON DAKİKA - Türk Kargo uçağı KIRGIZİSTAN da bir apartmanın üzerine düştü...İlk belirlemelere göre 32 kişi hayatını kaybetti...