HABER
04 Ocak 2017 ( 2332 izlenme )
Reklamlar

Adalet Bakanlığı'ndan AhmetTürk açıklaması

Adalet Bakanlığı'ndan AhmetTürk açıklaması


Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Türk'ün sağlık durumundan dolayı ceza ertelemesi talebinde bulunmadığı ancak Ceza İnfaz Kurumu tarafından resen işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Etkin Haber Ajansı / 04 Ocak 2017 Çarşamba

ANKARA- Adalet Bakanlığı, tutuklu Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Ahmet Türk'ün sağlık durumuna ilişkin basın yayın organlarında yer alan haberler ve sosyal medyada yapılan paylaşımlar üzerine açıklama yapmak zorunda kala Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Türk'ün sağlık durumundan dolayı ceza ertelemesi talebinde bulunmadığı ancak Ceza İnfaz Kurumu tarafından resen işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Açıklamada, "Bu kapsamda 5 Ocak 2017 tarihinde Silivri Devlet Hastanesi Üroloji ve Dahiliye polikliniğine sevki planlanan Türk'ün, buradaki tedavileri tamamlandıktan sonra sağlık kurulu raporunun sonucuna göre adli tıp işlemleri yapılacaktır" denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİYARBAKIR'DA POLİSE ATEŞ AÇILDI TÜRKİYEYİ AĞLATAN KÜRTÇE ŞARKI Erdoğan ve Binali Yıldırım [AMED] Diyarbakır'da.. Peki Amedliler Ne Diyor Buna ? Barda çalıştırılan Suriyeli kızlar