HABER
22 Mart 2017 ( 2458 izlenme )

Genç kıza musallat olan torbacıyı akrabaları feci şekilde dövdü

Genç kıza musallat olan torbacıyı akrabaları feci şekilde dövdü


Diyarbakır’da 17 yaşındaki bir kıza musallat olan, sürekli rahatsızlık veren, annesiyle birlikteyken dahi yolunu kesip taciz eden, parasını alan ve torbacı olduğu iddia edilen bir kişi, genç kızın akrabaları tarafından dövüldü.

Diyarbakır’da 17 yaşındaki bir kıza musallat olan, sürekli rahatsızlık veren, annesiyle birlikteyken dahi yolunu kesip taciz eden, parasını alan ve hırısz, torbacı olduğu iddia edilen bir kişi, genç kızın akrabaları tarafından dövüldü.
Torbacı olduğu iddia edilen genci takibe alan genç kızın yakınları, Kayapınar Yılmaz Güney caddesi üzerinde olduğunu tespit ettikleri evinin önünde beklemeye başladı. Apartmandan çıkan şahıs, genç kızın yakınları olduğunu anladığı kişileri karşısında görünce hızla kaçmaya başladı ve apartmanın altındaki süper markete girdi.

Ellerinde bıçak ve sopalar olduğu iddia edilen genç kızın yakınları, söz konusu şahsı marketin içinde yakalayıp kıyasıya dövdü ve polisin gelmesini bekledi. Yaralanan şahıs hasteneye götürülürken, genç kızın yakınları da ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. 

Olay yerine gelen polis ekipleri marketin güvenli kamera kayıtlarını incelemeye aldı.

Kavga sonrasında büyük paniğin yaşandığı markette maddi hasar da meydana geldi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir