2560 izlenme23 Mart 2017


Bir kozmetik firmasının tanıtımı için Suudi Arabistan'a giden oyuncu Meryem Uzerli erkeklerin de bulunduğu ortamda başını açarak selfie çektirdi. Ülke kuralları gereği bu hareketinden dolayı Uzerli'ye kırbaç cezası verilebilir.

İki yıl önce Dubai'li bir firmanın bir buçuk milyon dolarlık residance daire hediyesi ile Arap dünyasının dikkatini çeken M. Uzerli, evlilik dışı çocuk sahibi olması ile Arap dünyasında büyük tepkiye neden olmuştu.

SOSYAL MEDYADA 'TÜRK KAŞARI' DENİLİYOR

M.Uzerli, sevgilisi Can Ateş ile evlilik dışı beraberliği sonrası kız çocuğu sahibi olduktan sonra Arap sosyal medyasında 'Türk kaşarı' olarak adlandırıldı. Daha önce Arapların 'seni görmek için sabırsızlanıyoruz' yorumları ile beklediği Uzerli için şimdiki Arabistan ziyaretinde ise 'Türk kaşarı yine bir buçuk milyon dolarlık ev almaya mı geldi' yorumları yapıldı.

TÜRK HALKI RAHATSIZ

Annesi Alman babası Türk olmasına rağmen kendisini Alman olarak gören M. Uzerli'nin 'Türk kaşarı' olarak anılmasından Türk halkı da rahatsız. Bilindiği üzere 'Muhteşem Yüzyıl' adlı rezil dizide rol alarak Türk halkının tepkisini çekmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir