Yıldız Tilbe'den ırkçılık açıklaması

O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'den ırkçılık açıklaması! Tartışma giderek büyüyor! Sert sözlerle yanıt verdi 
ŞEREFSİZ VE NET NAMUSSUZDUR!

Öyle laflar etiki yenilir yutulur gibi değil haberin görseli için lütfen tıklayın....>>>
Yıldız Tilbe'den 'ırkçılık' açıklaması... O Ses Türkiye çekimlerinde Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz arasında yaşanan ve çekimlerin durmasına neden olan 'ırkçılık' kavgasına ilişkin Yıldız Tilbe'den açıklama geldi.


Hürriyet gazetesinden Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdığı bu gerilimin sebebi ise 'ırkçılık' konusu... Şimdilerde banttan yayınlanan programın geride bıraktığımız gün yapılan çekimlerinde yaşanan olay, Semercioğlu’nun iddiasına göre şu şekilde gerçekleşmiş, aynen aktaralım:

"Yarışmaya Balkan müziği söyleyen bir kadın katılmış, bütün jüri dönmüş bir tek Yıldız dönmemiş… Performansın sonunda da 'Aaa sen Türkmüşsün… Ben seni yabancısın sandım. Türk olduğunu bilsem dönerdim' demiş.


Bu söze Gökhan sinirlenmiş, 'Bu yarışmaya yabancılar da geliyor, niye dönmezdin ki' diyerek Yıldız'a itiraz etmiş.


Yıldız da 'Burası O Ses Türkiye, ben Türk arıyorum. Burası O Ses İngiltere değil, öyle olsaydı İngiliz arardım' deyince Gökhan’ın tepkisi sert olmuş ve 'Sen o zaman Kürtlerin yarışmasına da itiraz edersin' deyince ortalık karışmış.
Olaya Acun müdahale etmiş, sakin olun diye tarafları uyarmış, olay ikilinin mikrofon seslerinin kesilmesine kadar varmış.

Bunlar da İlginizi Çekebilir